Ödeme Seçenekleri

Okul ücretinin yatırılacağı banka hesap no:

KALEV Eğitim Yatırımları ve İşletmeciliği Tic. A.Ş

Vakıfbank Kadıköy Şubesi

TR61 0001 5001 5800 7304 4065 28

Taksitli Ödeme:

Taksitli ödeyecek velilerimiz ise kayıt yenileme anında 45.000.-TL ödendikten sonra, kalan kısmı takip eden ay başlayacak şekilde  8 taksitte ödeyebilirler (OTS* hesabı uygulaması ile). Taksit sayısı kaydolunan aya göre son taksit Aralık ayında olacak şekilde belirlenmektedir.

Vakıfbank Okul Tahsilat Sistemi (OTS Sistemi*) ile taksitli ödeme:

Taksitli ödeme yapmayı tercih etmeniz halinde, kayıt işlemini tamamlamak için peşinat tutarını banka hesabımıza yatırmış olmanız veya kredi kartı ile ödemiş olmanız gerekmektedir. Sonrasında bankanın sizden isteyeceği belgelerle veli adına anlaşmalı bankamız nezdinde okul tahsilat sistemi hesabı (OTS) açılacak olup, ödemeler Aralık 2023 de tamamlanacak şekilde aylık eşit taksitler halinde OTS hesabına yatırılacaktır.

Geçmiş yıldan Vakıfbank Kadıköy Şubesinde kredili bir hesap açtırarak OTS (Okul Tahsilat Sistemi) ne dahil olan velilerimizin, mobil bankacılığı kullanıyor olması ve OTS taksit planını imzalayarak en yakın Vakıfbank şubesine teslim etmeleri halinde yeniden evrak teslimi gerekmeyecek olup eski hesap üzerinden işlemler devam edecektir.

Peşinat tutarı haricindeki diğer taksit tutarları banka nezdinde sizin adınıza açılacak olan OTS hesabına yatırılacaktır.