Kayıt Ücretleri

Okul ücretleri 2024-2025 eğitim öğretim dönemi için geçerli olup, bu tutara ders kitapları, kırtasiye, ders araç ve gereçleri (mandolin vb.), okul forması, gezi/etkinlik ücretleri, gösterilerde kullanılan kostümler ve servis bedeli dahil değildir.

Belirlenen okul ücretlerine %10 KDV eklenmiş olup, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından KDV oranlarında değişiklik kararı alınması durumunda fark veliye yansıtılacaktır. 

Okul saatleri içinde her çocuğun ferdi kaza sigortası vardır.

Yemek ücreti sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısını kapsamaktadır. Okulumuzda kantin yoktur.

Uygulanacak İndirimler ve Oranları

• Kalev Mütevellileri ve Kalid Üyelerinin çocuk ve torunları ile KAL’da okuyan öğrencilerin kardeşlerine 01.01.2021 tarihinden itibaren %12 indirim uygulanır. Velinin ilgili kurumlara üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması/aidat borcu olmaması gerekmektedir.
• Kalev Mütevellileri, Kalid Üyeleri, Kalev Anaokulu-İlkokulu ve Kalev Yabancı Dil Merkezi Velilerinin referansı ile gelenlere 01.01.2021 tarihinden itibaren %3 indirim uygulanır. Referans olan kişinin; Kalid üyeliği tamamlanmış olması/aidat borcu olmaması, veli referanslarında ise gecikmiş taksit ödemesi bulunmaması gerekmektedir.
• Resmi veya Özel Öğretim kurumlarında çalışan Öğretmen ve Öğretim Üyelerinin çocuklarına %5 indirim uygulanır. İndirime hak kazanmak için çalıştıkları kurumdan resmi yazı ile belgelemeleri gerekmektedir.
• Aynı dönemde okulumuzda okuyan kardeşlerden her birine eğitim ücreti üzerinden %5 kardeş indirimi uygulanır.
Kayıt yapıldığı tarihteki kalıcı indirimler Kalev’den eğitim aldığı sürece geçerli olacaktır.