Destek Hizmetler

Sağlık Hizmetleri

Revirimizde bulunan okul hemşiremiz tam gün görev yapmaktadır. Hemşiremiz gün içinde herhangi bir düşme, yaralanma durumunda çocuklarımıza ilk tedavi hizmetini sunmaktadır. Ayrıca çocuklarımızın gün içinde ilaç kullanmaları gerektiği durumlarda, ailelerin doldurup onayladıkları ilaç kullanım formu doğrultusunda hemşiremiz günlük tedavilerini takip etmektedir. Okul ortamında meydana gelebilecek kazalar için tüm çocuklarımızın Ferdi Kaza Sigortası vardır.

KALEV olarak destek hizmetlerinin eğitim kalitesini ne derece etkilediğinin bilinciyle alanında en iyi, kabul görmüş tedarikçilerle çalışmaktayız.

scolarest

Yemek Hizmetleri

Sabah, öğlen ve ikindi olarak Sofra Grup (Scolarest) tarafından sunulmaktadır. Yemek hizmetlerinin, sağlık ve beslenme standartlarına uygun olarak yürütülmesi esastır. Yemek menüleri; hizmet aldığımız şirketin yemek hizmetleri yöneticisi tarafından, diyetisyen kontrolünde yaş ve besin gruplarına, günlük kalori ihtiyacına ve damak tadına hitap edilmesine göre hazırlanır. Aylık menümüz velilerimize duyurulmaktadır.

Eurest

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmeti Euroserve ekipleri tarafından sağlanmaktadır. Görevli personel güvenlik yasası gerekliliklerini yerine getirmiş olup sertifika ve bilgi donanımına sahiptir.

Okulumuz sertifikalı güvenlik görevlileri tarafından ve kamera sistemi ile 7/24 koruma altındadır ve tüm giriş-çıkışlar kontrol edilir. Öğrenciler anne ve babalar dışında, sadece okula bildirilmiş olan kişilere teslim edilirler. Anne veya babadan yazılı onay alınmadıkça bu kuralın dışına çıkılmaz.

Euroserve

Temizlik Hizmetleri

Temizlik konusunda Eurest Services tarafından, alanında eğitimli personel ile hizmet sağlanmaktadır. Temizlik planlaması hijyenik çalışma ve yaşama ortamı sağlayacak şekilde titizlikle yapılmakta ve belirlenmekte ve periyodik denetimlerle ölçülmekte ve değerlendirilmektedir.

Ulaşım Hizmetleri

Öğrencilerin taşıma hizmeti Tursan A. Ş. tarafından standartlara uygun, güvenli araçlarla, eğitimli sürücü ve hostesler ile sağlanmaktadır.