Yıldız KAYIMLAR – Müdür Yardımcısı

1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Erken yaşlarda başlamış olduğum eğitim hayatımda, ilk günden bu yana tek hayalim “Öğretmenlik” olmuştur.

Bu hayalime 2000 yılında Dumlupınar Üniversitesi Fizik bölümünü kazanarak başladım. Ardından ilk yüksek lisansımı Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nde, ikinci yüksek lisansımı ise Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nde tamamladım.

Mesleğime katkı sağlayacağını düşündüğüm farklı konularda kendimi geliştirmeye devam ettim. Çeşitli eğitim kurumlarından aldığım eğitimlere “Liderlik Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi, Profesyonel Koçluk Eğitimi, Anlayarak Hızlı Okuma” alanlarında eğitmenlik sertifikalarını ekledim.

Bir meslek olarak görmediğim, gelecek nesillere dokunmanın, onlara katkı sağlamanın farkındalığıyla öğretmenlik ile başlayan yolculuğum, Bölüm Başkanlığı ve Müdür Yardımcılığı ile devam etti.

Evli ve iki çocuk annesiyim.

Atatürk’ün “Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır” sözü bana hayallerimi gerçekleştirirken her zaman ışık oldu.

Çalışmaya, üretmeye, öğrenmeye devam ettiğim yıllar içerisinde yolum KALEV Okulları ile kesişti.

KALEV Okulları’nın Atatürk ilke ve değerlerine bağlı, çocukların yüksek yararını ilke edinmiş çatısı altında bulunmaktan mutluluk ve onur duyuyorum.